×
Dzisiaj jest Sobota, 20 Października 2018 roku.

Czy poczucie bezpieczeństwa można dać w prezencie babci i dziadkowi?


Dodane: 2018-01-18

Na rynku jest wiele różnych ubezpieczeń, które przydadzą się nam w niejednej sytuacji. Zwykle kupujemy je dla siebie. Warto jednak wiedzieć, że ubezpieczenie, a co za tym idzie – poczucie bezpieczeństwa, możemy również podarować komuś w prezencie.

W roli prezentu sprawdzi się wiele ubezpieczeń. Mogą być to ubezpieczenia na życie, które zapewnią nam pomoc finansową w czasie choroby albo pobytu w szpitalu. Nie kosztują one najmniej. Niedocenianym ubezpieczeniem jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wspiera nas ono, jeśli dojdzie do nieumyślnego wyrządzenia komuś szkody, np. zalejemy sąsiada lub nasze dzieci wybiją piłką szybę, bawiąc się na podwórku” – mówi w wywiadzie dla agencji informacyjnej infoWire.pl Agnieszka Gorzkowicz z biura prasowego Credit Agricole.

Inny wybór to ubezpieczenie assistance. Dzięki niemu, w przypadku gdy np. będziemy potrzebowali transportu do szpitala, zepsuje się nam pralka czy zatrzasną drzwi od samochodu, uzyskamy darmową pomoc specjalistów. (Będziemy musieli zapłacić jedynie za ewentualne nowe części, przykładowo uszczelki). Tego rodzaju wsparcie mogą docenić zwłaszcza osoby starsze i samotne. Warto przy tym zauważyć, że ubezpieczenia assistance są stosunkowo niedrogie.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.