Dzisiaj jest Środa, 19 Września 2018 roku.

Brunka - Przy OPUS-ie wprowadzono zakaz parkowania


Dodane: 2018-02-07

Na wczorajszym (6.02) posiedzeniu komisji społecznej radny spoza grona jej członków - Mariusz Brunka - przekazał problem zgłoszony jemu podczas dyżuru. Korzystająca z przychodni OPUS przy ul. Gdańskiej żaliła się jemu, że od niedawna wprowadzono zakaz parkowania na terenie przylegającym do niej.

Radny uważa, że należy znaleźć kompromisowe rozwiązanie, które zadowoliłoby i mieszkańców, i pacjentów pobliskiej przychodni. Szefowa komisji Joanna Warczak zobowiązała się zająć tym problemem.

Ponadto podczas wtorkowego posiedzenia radni przyjęli program pracy na I półrocze 2018 roku; odebrali egzemplarz projektu regulaminu korzystania przez niepełnosprawnych ze specjalistycznego pojazdu; przyjęto wniosek Joanny Warczak, by przy głównym wejściu do siedziby MOPS zamontowano dzwonek dla niepełnosprawnych, by mogli przywołać pracownika pomagającego w pokonaniu drzwi; dyskutowano o wdrażaniu programu "Nie dla czadu", radny Bogdan Marcinowski przekazał, że ZGM we współpracy z MOPS przygotowuje listę osób, które mogłyby z niego skorzystać.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.