Dzisiaj jest Środa, 26 Września 2018 roku.

Msza Św. z kościoła pw. Trójcy Świętej w Nieżychowicach z 25.02.2018


Dodane: 2018-02-25

Zapis transmisji niedzielnej Mszy św. z Nieżychowic z kościoła pw. Trójcy Świętej. Odprawiona została o godz. 11.00 25 lutego 2018 r. przez ks. proboszcza Ryszarda Ptaka.

Była to II Niedziela Wielkiego Postu oraz Dzień Solidarności z Misjami. Z tej okazji w liturgii Mszy wzięła udział grupa animatorów misyjnych z chojnickiej parafii pw. MBKP. Na zakończenie Mszy jej członkini zachęcała do utworzenia w parafii, wzorem własnej parafii, tzw. Misyjnej Róży Różańcowej. Wcześniej (od 19.20) po Modlitwie Wiernych odbyła się procesja z darami, a ks. proboszcz Ryszard Ptak (od 14.00), przed Homilią z akcentami misyjnymi, odczytał List Przewodniczącego Komisji Episkopatu Polski ds. Misji bp Ełckiego Jerzego Mazura, werbisty.

Na transmisję zaprosiła chojnicka firma TADMAR - ul. Mieszka I 6, specjalizująca się w wykonywaniu i naprawie pokryć dachowych, wykonywaniem termomodernizacji i elewacji.

Telewizja Internetowa Chojnice TV transmitowała na żywo mszę na www.chojnice.tv.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.