×
Dzisiaj jest Środa, 20 Marca 2019 roku.

Marcin Styczeń lubi gadać z Cohenem


Dodane: 2018-02-25

Marcin Styczeń z zespołem w sobotni wieczór (24.02) w podziemiach kościoła gimnazjalnego dla nadkompletu publiczności zaprezentował utwory ze swej płyty "Lubię gadać z Leonardem".

Jest to wybór piosenek Leonarda Cohena z jego trzech ostatnich albumów w tłumaczeniach artysty, który w Chojnicach poprzednio gościł w sierpniu 2016 na Nocy Poetów. Większość z nich wykonał w Chojnicach, przy akompaniamencie Marty Zalewskiej (śpiew, skrzypce i mandolina) oraz Tomasza Fajfera (gitara), ale nie tylko. Na zakończenie występu, przed bisami, wykonał najbardziej znany utwór Leonarda Cohena - Hallelujah (nie ma go na płycie), którego wykonanie przez Lilianę Kafel z Chojnic zbliża się do 12 mln na YouTube. Warto dodać, że artysta przywiózł własnego akustyka, który rewelacyjnie wykonał swoją pracę.

Relacja zawiera 30-sekundowe fragmenty niektórych utworów.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.