×
Dzisiaj jest Czwartek, 18 Października 2018 roku.

Handlowcy z Młodzieżowej spotkali się z radnymi i burmistrzem


Dodane: 2018-03-21

Członkowie stowarzyszenia zrzeszającego handlujących na targowisku przy ul. Młodzieżowej podczas dorocznego Walnego Zgromadzenia spotkali się wczoraj (20.03) z grupą radnych (Antoni Szlanga, Marek Bona, Stanisław Kowalik i Renata Dąbrowska) i burmistrzem Arseniuszem Finsterem.

Praktycznie jedynym tematem była zbliżająca się przebudowa targowiska i jego zadaszenie. Prace nad koncepcją i zmianami na targowisku na początku zebrania przedstawił przewodniczący Stowarzyszenia Maciej Werochowski (3.00 - 9.00). Do jego uwag ustosunkował się Antoni Szlanga (9.00 - 17.30), przy okazji zreferował zaawansowanie przygotowań do prac projektowych. Będzie je realizowała firma z Wejherowa, z którego właścicielem spotkał się radny oraz  Stanisław Kowalik. Obaj zadeklarowali zorganizowanie spotkania handlowców z projektantem, by przekazać jemu swoje uwagi. Ich listę Maciej Werochowski miał długą listę. M.in. wytyczenie wjazdu na targowisko z parkingu obok WC, wymiana WC na nowy obiekt, montaż monitoringu czy radiowęzeł. Burmistrz Arseniusz Finster (od 23.30) zapowiedział zebranym, że będą dwa etapy realizacji inwestycji. Najpierw będą roboty nawierzchniowe, kanalizacyjne z deszczówką i fundamentowe; w drugim roku powstanie konstrukcja zadaszenia.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.