×
Dzisiaj jest Wtorek, 22 Stycznia 2019 roku.

Kewin Gruchała podpisał w chojnickim ratuszu zawodowy kontrakt


Dodane: 2018-03-22

Siedemnastoletni Kewin Gruchała z Gruchała Team podpisał dziś (22.03) w chojnickim ratuszu zawodowy kontrakt z grupą Rocky Boxing Promotion, którą w sali obrad Rady Miejskiej reprezentował Krystian Każyszka.

Świadkami tej uroczystości byli nie tylko rodzice - Paulina i Marcin Gruchała, ale i jego dziadek Bogdan Gruchała, także wybitny bokser. Ponadto przybyli przedstawiciele sponsorów Teamu i Kewina, zarządu klubu z Andrzejem Mielke. Władze miasta reprezentowali burmistrz Arseniusz Finster i wiceburmistrz Edward Pietrzyk. Pierwszy występ Kewina Gruchały w barwach nowej "stajni" ma mieć miejsce 4 maja podczas gali bokserskiej w Kościerzynie, gdzie także będzie walczył w ringu inny zawodnik Rocky Boxing Promotion Nikodem Jeżewski, obecny w Chojnicach. Chojnice TV zapytało burmistrza Chojnic, czy jest w tej chwili zawarta umowa o odpłatnej promocji miasta przez Kewina Gruchałę. Zaprzeczył, ale nie wykluczył, by w przyszłości miasto wypłacało chojniczaninowi stypendium sportowe. Uroczystość poprowadził Michał Januszewski, również chojniczanin z pochodzenia.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.