×
Dzisiaj jest Środa, 20 Marca 2019 roku.

Grzegorz Szlanga zadebiutował jako pisarz opowiadań dla dzieci


Dodane: 2018-03-25

W piątek 23 marca w wypożyczalni dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach miała miejsce promocja tomiku opowiadań dla dzieci "Janek i kot" autorstwa Grzegorza Szlangi.

Bohaterem książki jest ośmioletni chłopiec o imieniu Janek, który ma ... mówiącego ludzkim językiem kota. Nie chciał on jednak rozmawiać z kolegami Janka. Jedno z opowiadań osobiście odczytał Grzegorz Szlanga. Większość pytań do autora miały dzieci. Spotkanie poprowadził Przemysław Zientkowski z UM. Książka ukazała się w ramach projektu Urzędu Miejskiego pt. "Samorząd przyjazny dzieciom!", pod patronatem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego. Zilustrowała ją Danuta Wolińska z ChCK.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.