Dzisiaj jest Środa, 15 Sierpnia 2018 roku.

Konferencja prasowa posła A.Mrówczyńskiego i działaczy PiS z 28.03.2018


Dodane: 2018-03-28

Zapis transmisji konferencji prasowej posła Aleksandra Mrówczyńskiego i chojnickiego działacza Prawa i Sprawiedliwości Bartosza Blumy z 28.03.2018. Odbyła się w biurze poselskim przy ul. Sukienników 4.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone na YouTube i na portalu Chojnice TV Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Portalu Chojnice TV wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym. Z mediów lokalnych nie było na niej przedstawicieli www.chojnice.com i chojnice24.

0.00 - otwarcie, przedstawienie tematyki przez Bartosza Blumę.

1.25 - poseł odczytuje oświadczenie protestujące ws. przyjętej 26.03 uchwały RM Chojnic o dotowaniu zabiegów In Vitro.

5.10 - o stanie dróg wojewódzkich w naszym regionie; jest fatalny, gdyż jedynie łata się dziury; jest możliwość sfinansowania ich remontu przez GDDKiA; "zabiegam, by po remoncie DK22 była odcinkami w formacie 2 + 1 pasy"; na dziś budżety zarządców dróg wojewódzkich mają jedynie 20% potrzebnych środków na remonty.

20.20 - Bartosz Bluma: ponownie na basenie wykryto bakterie legionelli, znaleziono je w prysznicach w damskiej przebieralni; informacja o tym była na stronie Parku Wodnego, ale nie na stronie głównej.

22.50 - PiS jest przeciwny wprowadzeniu od 1.07.2018 podwyżki opłat za wodę i ścieki;  jest ona powyżej inflacji; może spółka Wody Polskie nie dopuści do niej; w przypadku ZZO Nowy Dwór władze miasta nie dopuściły do podwyżki stawek opłat; w Człuchowie stawki opłat za odpady dla mieszkańców są niższe; tam też jest lepiej rozwinięta segregacja odpadów.

25.50 - w 8 rocznicę katastrofy smoleńskiej, jak przed rokiem, w kościele przy ul. Wiśniowej Msza Św. w intencji ofiar; po Mszy uroczystości pod obeliskiem w wojskowej asyście.

27.05 - 9.04 XVII Marsz dla Życia; podczas niego zostanie otwarte Okno dla Życia; będą przed nim i po nim prelekcje dr Kicińskiej ws. naprotechnologii;

29.00 - pytanie ws. stanowiska posła nt. nagród dla ministrów rządu premier Beaty Szydło.

36.20 - pytanie Chojnice TV nt. przygotowań PiS do wyborów samorządowych.

41.10 - pytanie ws. absencji posła podczas wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Chojnicach.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.