Dzisiaj jest Środa, 19 Września 2018 roku.

Powiatowe szkoły przedstawiły swą ofertę na Targach Edukacji


Dodane: 2018-04-06

Dziś (6.04) w hali widowiskowo - sportowej Centrum Park w Chojnicach po raz drugi zostały zorganizowane Targi Edukacji, Pracy i Kariery. Swą ofertę edukacyjną dla tegorocznych absolwentów gimnazjów przedstawiły szkoły średnie i zawodowe z terenu powiatu chojnickiego.

Swoje stoisko miał także chojnicki Polipol, który również kształci uczniów na swe potrzeby. Wśród wystawców znalazła się także Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chojnicach, której doradcy zawodowi wykonywali zainteresowanym testy predyspozycji. Natomiast Młodzieżowe Centrum Kariery OHP przedstawiło informacje o zawodach. Na temat „Zapotrzebowania regionalnego i lokalnego rynku pracy na kwalifikacje zawodowe zgodne z potrzebami pracodawców” wypowiedział się ekspert z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku. Każdy uczestnik targów otrzymał egzemplarz „Informatora dla Gimnazjalistów”, w którym umieszczono informację o ofercie edukacyjnej szkół z powiatu.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.