Dzisiaj jest Środa, 19 Września 2018 roku.

Konferencja prasowa Projektu Chojnicka Samorządność z 27.04.2018


Dodane: 2018-04-29

Zapis konferencji prasowej Projektu Chojnicka Samorządność z 27.04.2018.

0.00 - Piknik Obywatelski w Fosie Miejskiej w sobotę 2.06, współorganizatorem jest SMO "Śródmieście"; będą atrakcje dla dzieci z okazji ich święta, ponadto konkurs poezji śpiewanej oraz koncert Ryszarda Stopy.

8.50 - Mariusz Brunka o sytuacji finansowej w szpitalu po lekturze protokołu z posiedzenia Rady Społecznej z 20.03.2018 - "Nie było na nim przedstawiciela wojewody Marcina Wałdocha". 

16.30 - Kamil Kaczmarek - przykłady budowy stadionów piłkarskich przez sponsora, o sporze burmistrza z radną powiatową Mirosławą Dalecką, o budowie ChCK - "była nadpłata, a podwykonawcy czekali na pieniądze", o wzroście kosztu funkcjonowania UM,

26.00 - Marzenna Osowicka nt. sporu burmistrza Arseniusza Finstera z radną powiatową Mirosławą Dalecką - "pycha kroczy przed upadkiem", o sporze z przedszkolami, przykłady wysokości dotacji z innych miast,  o funkcjonowaniu samorządowego przedszkola,

47.00 - o projekcie nowelizacji uchwały RM ws. limitu punktów sprzedaży alkoholu w Chojnicach.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.