Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

34 Bieg Strażacki wygrał Sylwester Szymański


Dodane: 2018-05-06

34 Bieg Strażacki o długości 10 km wygrał Sylwester Szymański ze Szczecinka w czasie 35 minut 1 sekunda. Tradycyjnie start miał miejsce na ul. Lichnowskiej przy stadionie KS Kolejarz.

Po przebiegnięciu ok. 2 km po ulicach Chojnic w pobliżu dworca 166 biegaczy i biegaczek, w tym żeglarka Irmina Mrozek - Gliszczynska, ponownie wbiegło na ul. Lichnowską, by dotrzeć do Lichnów. Tam "peleton" biegaczy zawrócił do Chojnic. Meta była ulokowana na żużlowej bieżni stadionu Kolejarz. Pierwszy pokonał ją faworyt biegu Sylwester Szymański. Drugie miejsce zajął Grzegorz Kujawski z Pucka z czasem 35.37 min.; trzecie Aleksander Burzyński ze Słupska (35.52 min.). Najlepszym biegaczem z Chojnic był Waldemar Rudera (38.37 min.). Najszybszą biegaczką była Marlena Pawłowska z Człuchowa (39.57 min.).

Komplet wyników XXXIV Biegów Strażackich.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.