Dzisiaj jest Wtorek, 25 Września 2018 roku.

Detektyw Krzysztof Rutkowski miał w Chojnicach konferencję prasową


Dodane: 2018-05-10

Dziś (10.05) znany detektyw Krzysztof Rutkowski w asyście swych pracowników z Rutkowski Patrol miał w sali Hotelu Piast konferencję prasową.

Opowiedział na niej o kulisach akcji zatrzymania Darii Z. w domu jej rodziców w Chojnicach w miniony piątek 4.05. Podejrzewana jest o wyłudzenie kilku mln zł od mieszkańców miejscowości na terenie całego kraju poprzez przejęcie kredytów tzw. konsolidacyjnych. Klientów zdobywała poprzez ogłoszenia. Zadeklarował, że wraz z pewną kancelarią prawną z Gdyni, działającą dla poszkodowanych przez Darię Z. bezpłatnie, jak zresztą i on, będzie próbował doprowadzić do unieważnienia umów kredytowych zawieranych często przez osoby w podeszłym wieku z niewielką emeryturą na kilkusettysięczne kwoty. Pytany przez lokalnych dziennikarzy, czy jest szansa na podobne działanie wobec poszkodowanych w podobny sposób przed kilku laty mieszkańców naszego regionu, za co już została ukarana, odparł, że raczej jest to niemożliwe. W trakcie konferencji Krzysztof Rutkowski połączył się telefonicznie z mieszkanką Inowrocławia, której rodzice, jak i ona sama, także zostali oszukani przez Darię Z. W samych superlatywach wypowiadała się o pomocy, której udzielił jej rodzinie Krzysztof Rutkowski. On sam zapowiedział, że będą kolejne konferencje prasowe w Chojnicach, na których będzie przedstawiał postęp prowadzonego postępowania. Zaapelował także, by zgłaszali się do niego wszyscy oszukani przez Darię Z.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.