Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

W II LO było Święto Nauki w Lokalnym Centrum Nauczania Kreatywnego


Dodane: 2018-05-11

Dziś (11.05) w II Liceum Ogólnokształcącym im. Gen. Władysława Andersa w Chojnicach odbyło się Święto Nauki w Lokalnym Centrum Nauczania Kreatywnego. Impreza miała miejsce podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Otworzyły ją wspólnie dyrektor II LO Maria Kallas oraz dyrektor Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym Irena Laska. Dzieci i młodzież z chojnickich SP i szkół ponadgimnazjalnych wzięły udział m.in. w prezentacji na szkolnym boisku ogródków matematycznych przygotowanych przez uczniów II LO; obejrzały występ artystyczny uczennic II LO sióstr Maji i Nadii Czarneckich; były na lekcji czytania bajek, korzystały z warsztatów z robotami z wykorzystaniem Lego Mindstorms oraz platformy Arduino, przeprowadzały ćwiczenia z chemii.

Relacja tekstowo - fotograficzna z imprezy umieszczona na stronie Starostwa Powiatowego. 


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.