Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

Przy ul. 31 Stycznia parkują za ... drutem i kłódką


Dodane: 2018-05-14

Problem nieprawidłowego parkowania, jak i braku miejsc parkingowych, w okolicach Urzędu Skarbowego oraz na zapleczu bloków przy ul. 31 Stycznia w pobliżu Starostwa Powiatowego w Chojnicach, jest stałym punktem interpelacji mieszkańców na corocznych zebraniach sprawozdawczych Samorządu Mieszkańców nr 1 "Śródmieście". 

Dziś (14.05) odwiedziliśmy ok. g.12.00 te miejsca z kamerą i na ... rowerze. Na dzikim parkingu pomiędzy US, a Aresztem Śledczym, akurat nie było dużego tłoku, a aut blokujących wyjazd z garażu nie zauważyliśmy.

Natomiast wewnątrz miniosiedla mieszkaniowego pomiędzy ul. 31 Stycznia i ul. Poli Gojawiczyńskiej o tej porze dałoby się zaparkować, ale zapewne po powrocie z pracy mieszkańców byłby spory problem. Jeszcze większy miałyby wówczas służby ratunkowe z ewentualnym gaszeniem pożaru. Czy na tym osiedlu pomoże w rozwiązaniu kłopotów z parkowaniem specjalny zespół negocjacyjny z udziałem władz miasta i zarządców domów - raczej wątpliwe. Terenu na dodatkowe parkingi w tym rejonie miasta nie ma, a przesiadka mieszkańców z aut na rowery niemożliwa.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.