Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

Wywiad z Wicestarostą Chojnickim Markiem Szczepańskim - maj 2018


Dodane: 2018-05-15

Wywiad z Wicestarostą Chojnickim Markiem Szczepańskim przeprowadzony w Starostwie Powiatowym we wtorek 15 maja 2018.

0.00 - O postępowaniach przetargowych na roboty drogowe; rosnących wysokościach ofert na nie; przetarg na modernizację odcinka drogi w Lubni będzie powtórzony, gdyż w terminie składania ofert nie wpłynęła żadna; 

3.40 - o zaawansowaniu realizacji rozbudowy SOR w Szpitalu Specjalistycznym; zakończenie robót do 30.09.2018; na razie tylko Czersk i Powiat zrealizowały deklaracje wsparcia finansowego tej inwestycji;

5.50 - Czy będą nowe kierunki nauczania w szkołach średnich? Jak jest realizowana zachęta do nauki w Kaszubskim Liceum Ogólnokształcącym w Brusach, czyli kurs nauki jazdy?

9.10 - Jaki jest program obrad najbliższej sesji Rady Powiatu Chojnickiego? - Odbędzie się 24 maja; m.in. ślubowanie nowych radnych - Ludomiły Paczkowskiej oraz Sławomira Rząski; udzielenie absolutorium Zarządowi za 2017 rok, przyjecie sprawozdań Zarządu za 2017.

11.40 - Czy wzorem Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku będzie Pan starał się zachęcić pracowników Starostwa do zamiany auta na rower w dojazdach do pracy? Może dzięki temu zmniejszy się tłok na parkingu.

19.10 - Jak spowodować, by w czasie świąt majowych Chojnice były równie pięknie udekorowane, jak sąsiednie Sępólno Krajeńskie? Imprez w tym czasie też było skromnie. Natomiast Dzień Zwycięstwa w Chojnicach nie był obchodzony. W Sępólnie o tym pamiętano.

23.40 - Czy jest już powołany komitet ws. obchodów w naszym powiecie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę? Czy będą nowe imprezy w tym czasie organizowane przez Powiat? - Zamierzamy w br. w szerszej formule i zakresie zorganizować Rajd Kaszubskiej Marszruty. Jej finał będzie w chojnickim Parku 1000-lecia, gdzie zamierzamy urządzić koncert gwiazdy muzycznej.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.