Dzisiaj jest Środa, 19 Września 2018 roku.

Rewizyjna dyskutowała nad absolutorium dla Burmistrza przez ... 5 minut


Dodane: 2018-05-17

Dwanaście minut trwała I część dzisiejszego (17.05) posiedzenia Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Chojnic. Jedynym punktem obrad było "Opiniowanie wykonania budżetu miasta Chojnice za 2017 rok i podjęcie wniosku w sprawie absolutorium dla Burmistrza Miasta Chojnice na podstawie przeprowadzonych analiz i kontroli."

Obrady poprowadził jej przewodniczący Marek Bona. Na ich początku i zakończeniu było obecnych 5 z 7 członków. Przez całe obrady był nieobecny z powodów osobistych jej wiceprzewodniczący Stanisław Kowalik. Natomiast Mariusz Brunka (na miniaturce video moment podpisania przez niego listy obecności) pojawił się w połowie wystąpienia Skarbnik Miasta Wioletty Szreder na temat realizacji budżetu miasta w 2017, by następnie wkrótce po rozpoczęciu dyskusji (od 7.20) opuścić bez zabrania głosu salkę obrad. Jedyne pytanie do Skarbnik Miasta podczas obrad zadał Marek Bona, którego interesowało ile procent środków przewidzianych na ubiegłoroczne inwestycje i wydatki majątkowe nie zostały wydanych. Radni jednogłośnie (5 - za) poparli wniosek, by przewodniczący Marek Bona przygotował na jutrzejszą II część obrad wniosek do Regionalnej Izby Obrachunkowej o udzielenie Burmistrzowi Arseniuszowi Finsterowi absolutorium z realizacji budżetu Miasta Chojnice w 2017 roku.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.