×
Dzisiaj jest Czwartek, 23 Maja 2019 roku.

Po In Vitro radni debatowali nad In Vivo


Dodane: 2018-05-23

Na wtorkowym (22.05) posiedzeniu zespołu zadaniowego do prac nad programem (programami?) wsparcia prokreacji zapoznano się z rozbudowaną wersją naturalnej metody określanej jako naprotechnologia, czyli "Leczenie niepłodności metodą interdyscyplinarnej terapii".

Używano także podczas obrad określenia nowej metody "InVivo". Poprowadził je wiceburmistrz Edward Pietrzyk. Jedynym ekspertem oraz prelegentem była dr Aleksandra Maria Kicińska z Gdańska, która po raz drugi wzięła udział w pracach tego zespołu. Po prawie 45-minutowym wykładzie nastąpiła dyskusja, w której na pytania radnego Antoniego Szlangi, wiceburmistrza Edwarda Pietrzyka oraz dyrektora Grzegorza Czarnowskiego odpowiadała dr Aleksandra Kicińska. 

0.00 - Edward Pietrzyk: otwarcie, o losach uchwały RM ws. In Vitro, o programie spotkania.

3.50 - Wykład dr Aleksandry Kicińskiej o "Leczeniu niepłodności metodą interdyscyplinarnej terapii".

46.35 - Dyskusja. Edward Pietrzyk: Dlaczego w Polsce ten program był realizowany do tej pory tylko w 2 województwach? Które z procedur w programie In Vivo nie są finansowane przez NFZ?

1.05.15 - Antoni Szlanga: Czy oprócz pani ktoś jeszcze posługuje się metodą In Vivo, czy pani jako jedyna w Polsce? Jaki jest łączny koszt leczenia dla pary osób w tym programie w czasie 2 lat?

1.09.20 - Marzenna Osowicka o zaletach metody In Vivo.

1.13.40 - Grzegorz Czarnowski dopytuje o szczegóły leczenia metodą In Vivo.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.