×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 18 Lutego 2019 roku.

Nauczyciele z SP1 wystawili swym uczniom bajkę `Czerwony kapturek i Shrek`


Dodane: 2018-05-29

Tradycyjnie z okazji Dnia Dziecka nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach wystawili swym uczniom bajkę z uwspółcześnionym morałem edukacyjnym.

Tym razem był to "Czerwony kapturek i Shrek" na motywach słynnej bajki braci Grimm. Trzy uczennice (Kamila Gemba, Anna Dolina oraz Anna Redzimska) SP1 pod okiem Taty (Arkadiusz Gierszewski) jednej z nich miały w ramach zadania domowego napisać scenariusz na motywach Czerwonego Kapturka. W tę postać wcieliła się Justyna Kozakiewicz. Ale oprócz Wilka (Marcin Dobek), Gajowego (Iwona Martyniuk) i Babci (Renata Borzych), nagle pojawił się Shrek (Krzysztof Nyks). Co z tego wynikło, do zobaczenia w naszej relacji. Nagranie zrealizowano w auli SP-1 29 maja 2018.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.