×
Dzisiaj jest Czwartek, 23 Maja 2019 roku.

Dla każdego coś miłego w Wielki Dzień Dziecka


Dodane: 2018-06-01

Kolejna edycja Wielkiego Dnia Dziecka na chojnickim Starym Rynku i przyległych uliczkach, którą zorganizował Resler Junior oraz Promocja Regionu, przy wsparciu Urzędu Miejskiego, upłynęła przy pięknej słonecznej pogodzie.

Na scenie trwały występy przedszkolaków i uczniów SP, na płycie Rynku, którego każdy centymetr kwadratowy był wykorzystany, nie brakowało atrakcji. Można było zaprojektować dziecięce mebelki, zbudować domy z kartonu, dać się zakuć w dyby rycerzom Bogdana Kuffla, rozwiązać krzyżówkę na stoisku Straży Miejskiej, poddać się u Sylwii Osińskiej malowaniu twarzy, zasiąść za kierownicą Forda Mustanga, zrobić sobie fotkę na tle poczciwych Małych Fiatów, wyszaleć się na dmuchanym zamku czy w kuli w basenie.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.