×
Dzisiaj jest Wtorek, 19 Lutego 2019 roku.

Święto Amazonek w parku 1000-lecia z Biegiem Nadziei


Dodane: 2018-06-03

Tegoroczna V edycja Marszu Życia i Nadziei miała swój finał w postaci I Biegu Nadziei i festynu rekreacyjno-sportowego w parku 1000-lecia. Zorganizowany został tradycyjnie przez Chojnickie Stowarzyszenie Amazonek i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. Angowickiej w Chojnicach.

Do biegu, w którego przeprowadzeniu pomogła Sekcja Biegowa KS Kolejarz "Florian", zgłosiło się 62 zawodników i zawodniczek. Wśród nich byli także przedstawiciele ZSP nr 2 - Jacek Hałuszkiewicz i Józef Kołak. W skwarze 5 km alejkami Parku najszybciej pokonali: Tomasz Gołębiewski z Chojnic, drugim był Michał Osowski z Floriana, trzecim Sławomir Szczepański, także z Floriana; kobiety: I miejsce - Karolina Szmaglińska z Floriana, II miejsce Dorota Krzoska z Brus, trzecie zdobyła mieszkanka Chojnic Dorota Grzywacz

Ponadto tego dnia można było w Audytorium posłuchać występu m.in. zespołu Pentasong, zakupić wyroby rękodzieła ludowego czy nakarmić sympatyczne alpaki.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.