Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

Konferencja prasowa posła Aleksandra Mrówczyńskiego z 19.06.2018


Dodane: 2018-06-19

Zapis transmisji konferencji prasowej posła Aleksandra Mrówczyńskiego z 19.06.2018.

0.00 - Poseł Aleksander Mrówczyński: o zasadach programu "Dobry start - 300 dla ucznia"; by uzyskać 300 zł jednorazowej zapomogi na szkolną wyprawkę należy od 1.07 online, a od 1.08 w MOPS, złożyć wniosek; wypłaty do 30.09. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

4.45 - Bezpłatna pomoc prawna została rozszerzona o udzielanie mediacji; w powiecie chojnickim jest udzielana w Starostwie Powiatowym, w LO Czersk oraz w UM Brusy; o kategoriach osób, którym przysługuje. Więcej informacji na stronie chojnickiego Starostwa Powiatowego.

8.05 - Bartosz Bluma cd. nt. "Dobry start".

9.05 - Na program Osiedlowych Stref Aktywności złożono w kraju b.dużo wniosków, w naszym powiecie tylko Czersk otrzymał dotacje; Miasto Chojnice powinno wyłożyć udział Państwa w planowanych OSA.

11.55 - Pytanie Chojnice TV: Jak Pan (do Bartosza Blumy) zagłosowałby, gdyby był radnym miejskim, w sprawie nowelizacji budżetu, by starczyło na rozstrzygnięcie przetargu na przebudowę ChCK? - Jestem za podziałem zakresu na odrębne części i powtórzenie przetargu w częściach.

14.25 - Pytanie Chojnice TV:  Jak przebiegają przygotowania do jesiennych wyborów samorządowych?

19.10 - Bartosz Bluma: w powiecie chojnickim unijne dopłaty dla rolników zrealizowano na kwotę ponad 55 mln zł; o pomocy dla poszkodowanych przez suszę rolników. 


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.