×
Dzisiaj jest Wtorek, 19 Lutego 2019 roku.

Dariusz Wudkowski w teledysku `Raj` o Małych Swornegaciach


Dodane: 2018-06-21

Dariusz Wudkowski we współpracy z TVP Bydgoszcz wyprodukował teledysk pt. "Raj". Opisuje w nim swoje przeżycia związane z pobytami w Małej Wiosce Kaszubskiej, jaką są Małe Swornegacie w gminie Chojnice.

Jak sam mówi, piosenka została skomponowana pamięci swoich dziadków, z którymi przebywał tam od urodzenia. Utwór, jak i teledysk, oddają duszę tego miejsca, które jest bardzo ważne dla artysty. Główne role w teledysku zostały odegrane przez Filipa Kowalika, który wcielił się w młodego Dariusza Wudkowskiego, oraz Mariana Rogalę - dziadek artysty. Wszyscy oddali pozytywną energię, oryginalność tego miejsca, minionych wydarzeń jak i czasów teraźniejszych. Tekst opowiada o przeżyciu wspaniałych, pouczających w naturze chwil spędzonych z własną rodziną. Pięknie się komponują z produkcją filmową autorstwa firmy DRONVISIONS.COM z Bydgoszczy. "Raj" został nakręcony na przełomie lipca i sierpnia 2017 roku.

Kompozycja/Słowa/Gitara Akustyczna - Dariusz Wudkowski. Gitara Akustyczna - Andrzej Loska. Chórki - Aneta Romańczyk. Studio Nagrań - MaQ Records.pl. Produkcja - Dronvisions, Dariusz Wudkowski, MaQ Records Management - Winet. Art. Music. Wydawca - TVP Bydgoszcz.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.