Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Września 2018 roku.

Pojechali z Chojnic do Moskwy na mecz z Senegalem


Dodane: 2018-06-27

Wywiad z Michałem Briegerem i Piotrem Stanisławskim, którzy wraz z grupą chojniczan obejrzeli mecz polskiej drużyny z Senegalem na stadionie moskiewskiego Spartaka podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji.

Opowiedzieli nam o swej podróży do Moskwy (busem do Kaliningradu, stamtąd samolotem do Moskwy); przyjęciu przez Rosjan i rosyjskie służby porządkowe na granicy i na stadionie; co zobaczyli oprócz meczu; podzielili się wrażeniami z meczu, który obejrzeli na stadionie i tym w TV z Kolumbią; spróbowali wytypować wynik czwartkowego (28.06) meczu o honor z Japonią.

Wywiad został przeprowadzony we wtorek 26.06.2018 w ogródku restauracyjnym przy głównym wejściu na stadion miejski przy ul. Mickiewicza. W nagraniu wywiadu zostały umieszczone zdjęcia z Moskwy otrzymane od uczestników wyjazdu. Widoczny na miniaturce video baner z napisem "Chojnice" został zatrzymany przy wejściu na stadion, bo był ... za długi o 50 cm!


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.