×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Kwietnia 2019 roku.

Chojnicka Fiesta 2018 im. E. Mikołajczyka miała XXVI edycję


Dodane: 2018-07-09

W sobotę 7.07 po raz XXVI odbył się Festiwal Teatrów Ulicznych, który od 2017 nosi imię jego pomysłodawcy nieodżałowanego Eugeniusza Mikołajczyka.

Na płycie Starego Rynku oraz w Fosie Miejskiej tego dnia odbyło się 6 przedstawień w wykonaniu ulicznych teatrów oraz w ramach cyklu „Czytasz Ty, czytam Ja" czytanie "Kubusia Puchatka” przez aktorów z Chojnickiego Studia Rapsodycznego. Prowadzenie całości było w wykonaniu Mirosława Szczypka z SAGITARIUS PROJEKT. Byliśmy z kamerą, oprócz parady uczestników z SP1 na Stary Rynek, gdzie miało miejsce uroczyste otwarcie Festiwalu, na przedstawieniach „Ciocia Jadzia” Teatru Fuzja (Stary Rynek) oraz na „Procesie” Teatru Formy (na motywach "Procesu" Franza Kafki) w Fosie Miejskiej. Po jego zakończeniu miał miejsce tradycyjny pokaz sztucznych ogni. Relacja zawiera wybrane fragmenty przedstawień.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.