Dzisiaj jest Czwartek, 16 Sierpnia 2018 roku.

Ogrodzenie placu zabaw przedszkola przy SP-8 zostało uszkodzone


Dodane: 2018-07-17

Pierwszym tematem wczorajszej (16.07) konferencji prasowej burmistrza Arseniusza Finstera było uszkodzenie przez dorosłą osobę ogrodzenia placu zabaw wybudowanego w 2017 dla przedszkola uruchomionego w gmach Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Młodzieżowej. Od niedawna jest ten plac ogólnie dostępny.

Fakt ten wykrył w niedzielę pracownik SP-8, który obsługuje monitoring Wojciech Henszke. Rozmawialiśmy z nim wkrótce po zakończeniu konferencji. Zastaliśmy go przy prowizorycznej naprawie sektora ogrodzenia. Wydarzenie miało miejsce w sobotę 14.07 około godziny 13. Nieznany na razie mężczyzna, który z dwójką dzieci przebywał na placu zabaw, korzystając z tzw. skoczni, wpadał na ogrodzenie od strony SP-8. Urząd Miejski chce tę sprawę zgłosić chojnickiej Policji.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.