Dzisiaj jest Czwartek, 16 Sierpnia 2018 roku.

Kabaret K2 był gwiazdą III edycji Beretu 2018 w Silnie


Dodane: 2018-07-21

Jurorami III edycji Otwartego Przeglądu Kabaretów Amatorskich BERET 2018 byli członkowie Kabaretu K2 - Bartosz Klauzinski, Michał Zenkner oraz Dominika Najdek.

Dużo pracy nie mieli, gdyż udział wzięły tylko dwa kabarety - "Niezapominajki" z Koła Gospodyń Wiejskich w Lichnowach w skeczu "Walduś się żeni" (1.30 - 12.30) oraz "Morowe Babki" z Uniwersytetu III Wieku w Czersku z cyklem skeczy pt. "Życie na emeryturze" (12.30 - 33.05). Podsumowanie Przeglądu (od 33.05) odbyło się po występie Jurorów, czyli członków kabaretu K2. Świetnie w nim wplatali bieżące wydarzenia z widowni, czyli przede wszystkim dzwonki telefonów ("poproszę o telefon, pokażę pani jak się go wycisza"). Nie brakowało w nim też odwołań lokalnych, jak kilka razy "niesf(w)orne gacie", "kończyłem zawodówkę w Chojnicach".  


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.