×
Dzisiaj jest Czwartek, 04 Czerwca 2020 roku.

XXIV Chojnicka Noc Poetów - wyniki Konkursu Jednego Wiersza


Dodane: 2018-08-05

W I części relacji z XXIV Chojnickiej Nocy Poetów, która tradycyjnie odbyła się w pierwszą sobotę sierpnia (4.08.2018) zamieszczamy zapis transmisji z uroczystości wręczenia nagród w Ogólnopolskim Konkursie Jednego Wiersza, recytacji swych wierszy przez jego laureatów oraz recitalu poetyckiego w wykonaniu Joanny Chachuły. Konferansjerką Nocy była Marzena Sękowska.

Nagrody przyznano następującym autorom: drugie miejsce (I miejsca nie przyznano) przypadło w udziale Piotrowi Zemankowi z Bielska-Białej, trzecie – Jackowi Tatarowi z Warszawy. Wyróżnienia otrzymali: Kacper Płusa z Łodzi, Mirosław Kowalski z Mysłowic, Henryk Liszkiewicz z Piły, Wiesława Raczkiewicz ze Szczawna-Zdroju, Magdalena Cybulska z  Łodzi i Ela Galoch z Turka.

Organizatorami Chojnickiej Nocy Poetów byli Urząd Miejski w Chojnicach, Chojnickie Centrum Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna. 

Ogłoszenie wyników XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego Jednego Wiersza na stronie MBP Chojnice.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.