×
Dzisiaj jest , 21 Lipca 2019 roku.

W sobotę rajd rowerowy z Mytnikiem, Powiat świętuje z Kombi


Dodane: 2018-09-07

Grażyna Wera - Malatyńska z LGR Morenka oraz Roman Guzelak z Promocji Regionu Chojnickiego na poniedziałkowej (3.09) konferencji prasowej w UM Chojnice poinformowali o programie IV Rajdu Kaszubskiej Marszruty.

Chojnicka grupa pojedzie z Tadeuszem Mytnikiem (medalista olimpijski i MŚ) w składzie ze Starego Rynku przez Lichnowy, Sławęcin, Ogorzeliny na metę w Parku 1000-lecia. Start o g. 11.00. Scena, na której o g. 16 wystąpi Paulina Czapla z zespołem, stanie na terenie przy Górce Piaskowej. Każdy uczestnik Rajdu weźmie udział w loterii fantowej. Główną nagrodą jest rower ufundowany przez Marcina Kwiatkowskiego (firma Marbruk).  Zaprosili także na Święto Powiatu organizowane w 100-lecie odzyskania niepodległości. Scena stanie także w parku 1000-lecia na terenie, gdzie istniał amfiteatr (w pobliżu ul. J.Krasickiego). W programie: zespół Goood (17.00); zespół MeloMany (z programu Jaka to melodia) (od 18.30); 20.00 - koncert zespołu KOMBI ze Sławomirem Łosowskim (na miniaturce video).


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.