×
Dzisiaj jest Środa, 01 Kwietnia 2020 roku.

Tadeusz Mytnik poprowadził kosznajderski etap Rajdu Kaszubskiej Marszruty


Dodane: 2018-09-09

Gwiazdą IV edycji Rajdu Kaszubskiej był wielokrotny uczestnik Wyścigu Pokoju, mistrz Polski i Świata oraz medalista olimpijski, z czego był najbardziej dumny, co wielokrotnie w Chojnicach podkreślał.

Z chojnickiego Starego Rynku wyruszyło 108 uczestników zarejestrowanych w siedzibie jednego z organizatorów - Promocji Regionu Chojnickiego. Powitał ich prezes tej spółki Roman Guzelak. Sylwetkę jednej z ikon polskiego kolarstwa przed startem przedstawił komandor chojnickiego etapu Andrzej Beger, natomiast przywitał Tadeusza Mytnika burmistrz Arseniusz Finster

Meta zlotu gwiaździstego była w parku 1000-lecia. Chojniczanie dojechali na nią jadąc przez Lichnowy, Sławęcin, Ogorzeliny i Angowice. Tam specjalnie dla Chojnice TV Tadeusz Mytnik podzielił się swymi wrażeniami z przejazdu po kosznajderskiej części sobotniego Rajdu. Przed losowaniem fantów dla uczestników wybitny kolarz podzielił się swymi wspomnieniami ze swej bogatej w sukcesy kariery.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.