×
Dzisiaj jest Piątek, 05 Czerwca 2020 roku.

Kombi z Łosowskim porwało publiczność w chojnickim parku 1000-lecia


Dodane: 2018-09-10

Święto Powiatu Chojnickiego w sobotę 8.09 zakończył koncert zespołu Kombi, któremu lideruje znany "klawiszowiec" Sławomir Łosowski.

Przed licznie zgromadzoną publicznością na ponownie odkrytym, po rozbiórce w tym miejscu w latach 90-tych ub. wieku amfiteatru, parku 1000-lecia, popisał się także znajomością historii wojny 13-letniej i przegranej przez polskie wojska bitwy pod Chojnicami z 1454 roku. Większość repertuaru zaprezentowanego na koncercie, to wielkie szlagiery zespołu powstałe przed podzieleniem się na Kombi i Kombii z Grzegorzem Skawińskim, takie jak Przytul mnie, Za ciosem cios, Słodkiego miłego życia czy Black and white. Na bis zespół wykonał utwór na rosyjski Mundial, który wygrał konkurs na tegorocznym festiwalu w Opolu - Polska drużyna.

Relacja zawiera 30-sekundowe fragmenty niektórych utworów.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.