×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 01 Czerwca 2020 roku.

Burmistrz - Jestem spokojny o termin zakończenia prac na ChCK


Dodane: 2018-09-14

Byliśmy dziś (14.09) z kamerą na placu budowy, a w zasadzie przebudowy, Chojnickiego Centrum Kultury; oraz w ratuszu, by porozmawiać o postępie prac z burmistrzem Arseniuszem Finsterem.

Włodarz miasta jest spokojny o dotrzymanie przez konsorcjum lokalnych firm, któremu przewodzi przedsiębiorstwo budowlane Józefa Urbaniaka, terminu zakończenia prac ustalonego na 12.11.2018. Najprawdopodobniej pierwszą imprezą w zmodernizowanej siedzibie ChCK będzie tradycyjny koncert kolęd przez chóry z naszego regionu w Trzech Króli, czyli 6 stycznia 2019. Liczy także, że będzie realne zrealizowanie propozycji Jana Nowickiego, by dać na inaugurację działalności w placówce przy ul. Swarożyca przedstawienie teatralne.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.