×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 Czerwca 2019 roku.

Chojnice Fantasy Days gościło w hali Centrum Park


Dodane: 2018-09-30

Po raz pierwszy w naszym mieście zostały zorganizowane Chojnickie Dni Fantastyki. Pomysłodawcą i głównym "motorem" tej imprezy był Jacek Hałuszkiewicz, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. Angowickiej.

Do swego pomysłu zaraził, oprócz macierzystej szkoły,  Komputronik Chojnice, Chojnice CUP, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Cosplay Chojnice, Centrum Park Chojnice, CT Media, Miejska Biblioteka Publiczna  oraz Fundację Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej.

W sobotę (do 9.45 minuty relacji) i niedzielę (od 9.45) (29-30.09) w hali Centrum Park wiele się działo. Przeprowadzono turniej w CS:GO; konkurs cosplayerów, czyli osób przebierających się w postacie z gier i filmów fantasy; była okazja zagrać w gry mające już "dowód osobisty"; zakupić elementy stroju dla cosplayerów, komiksy czy plakaty filmowe. 

Warto wspierać ten pomysł, by za rok moglibyśmy obejrzeć jego kolejną edycję.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.