×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Kwietnia 2019 roku.

Maria Błoniarz - Górna i jej mąż świętowali w ratuszu 50-lecie małżeństwa


Dodane: 2018-10-13

Wczoraj (12.10) w sali obrad Rady Miejskiej medale za długoletnie pożycie małżeńskie odebrała miejska radna od 20 lat Maria Błoniarz - Górna oraz jej małżonek Paweł Górny.

Z jej zaproszenia na tę uroczystość, które przekazała na sesji RM z 1.10.2018 skorzystała grupa radnych włącznie z jej przewodniczącym Antonim Szlangą. Okazało się przy okazji, że obydwoje znają się od czasów ... przedszkola, dokąd przed laty uczęszczali. Medale wręczał wiceburmistrz Edward Pietrzyk, także samorządowiec od 1998 roku. Uroczystość poprowadziła Helena Tarlach, zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Chojnicach.

Jubilatka pracowała do emerytury w Domu Kultury "Kolejarz", a p.Paweł w Zakładzie Unitra - Eltra w Chojnicach. Doczekali się syna i trzech wnuków.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.