×
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Kwietnia 2019 roku.

Na przebudowie Centrum Kultury coraz bliżej mety


Dodane: 2018-10-16

Wczoraj kolejny raz dziennikarze mogli się przekonać o postępie prac na przebudowie Chojnickiego Centrum Kultury.

Jak zapewniał pełniący rolę "kierownika wycieczki" dyrektor Wydziału Inwestycji w UM Jacek Domozych oraz Józef Urbaniak, właściciel firmy będącej głównym wykonawcą, termin zakończenia prac - 12.11.2018, nie jest zagrożony. Prace odbiorowe w optymistycznym wariancie powinny zakończyć się do końca listopada. Potem już tylko przeprowadzka ChCK na nowy-stary budynek przy ul. Swarożyca.

Zapytaliśmy obecnego na placu budowy wicedyrektora ChCK Łukasza Sajnaja, czy jest gotowy program na inaugurację placówki kulturalnej; natomiast dyrektora Jacka Domozycha, czy jest za umieszczeniem w holu tablicy pamiątkowej o kończącej się inwestycji. Mogłaby być ulokowana obok zachowanej podobnej z czasów PRL, odsłoniętej w momencie oddania do użytku.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.