×
Dzisiaj jest Piątek, 05 Czerwca 2020 roku.

Adam Kopczyński nominowany na wiceburmistrza Chojnic


Dodane: 2018-11-06

Adam Kopczyński, szef sztabu wyborczego komitetu Arseniusza Finstera, został przez niego nominowany na stanowisko wiceburmistrza Chojnic.

Powołanie ma być z dniem 9.11.2018, gdyż tego dnia na emeryturę przechodzi dotychczasowy zastępca, Edward Pietrzyk. Burmistrz Arseniusz Finster poinformował o swej decyzji na poniedziałkowej (5.11) konferencji prasowej. Przyznał, że rozważał także kandydatury Przemysława Zientkowskiego i Grzegorza Czarnowskiego, pracowników chojnickiego ratusza.

Przyszły wiceburmistrz ma 34 lata, urodził się w Słupsku, 19 lat mieszkał w Ustce. Jego żoną jest mieszkanka Chojnic. Ma wykształcenie wyższe z zakresu nauk politycznych. Do tej pory najbardziej był znany chojniczanom, jako pracownik marketingu Parku Wodnego i prowadzący takie akcje społecznościowe, jak "Pokaż pasję, która uzależnia". Od kilku miesięcy prowadzi działalność gospodarczą na polu PR i marketingu. W związku z nominacją na stanowisko wiceburmistrza nie obejmie mandatu radnego miejskiego, który mógł objąć po rezygnacji z niego przez Macieja Polasika. Miniaturka video jest zdjęciem Adama Kopczyńskiego z konwencji wyborczej KWW Arseniusza Finstera z 09/2018.

Film promocyjny kandydata na radnego Adama Kopczyńskiego. Źródło - FB burmistrza Arseniusza Finstera.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.