×
Dzisiaj jest , 21 Lipca 2019 roku.

Leśnicy z Rytla postawili wieżę widokową


Dodane: 2018-11-07

Od wczoraj (6.11) można oglądać tereny leśne zniszczone w sierpniu 2017 przez nawałnicę z wieży widokowej mającej 9 metrów wysokości.

Na zlecenie Nadleśnictwa Rytel stanęła na wzgórzu opodal skrzyżowania  DK 22 z drogą do Młynek i Zapory. Przy niej powstał parking na kilkanaście aut oraz trzy tablice informacyjne. Przedstawiono na nich m.in. trasę słynnej nawałnicy, rozmiar strat w nadleśnictwach leżących na niej, stan prac przy odtworzeniu lasów. 

Wg nas pomysł budowy takiego punktu widokowego jest dobry, ale następnym krokiem władz nadleśnictwa i samorządowych powinny być starania o wyznaczenie na tym skrzyżowaniu pasów prawoskrętu z kierunku Rytla i lewoskrętu z kierunku Chojnic. Obawiamy się, że może zwiększyć się ilość wypadków w tym miejscu. Nagranie z 7.11.2018.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.