×
Dzisiaj jest Piątek, 05 Czerwca 2020 roku.

Burmistrz i jego wyborczy przeciwnicy razem o Dniu Niepodległości


Dodane: 2018-11-08

Na poniedziałkowej (5.11) konferencji prasowej w gabinecie burmistrza Arseniusza Finstera pojawili się także jego trzej przeciwnicy w niedawnych wyborach - Leszek Redzimski, Mariusz Brunka i Bartosz Bluma. Z powodu wyjazdu zabrakło Kamila Myszkowskiego.

Wspólnie zachęcali mieszkańców Chojnic do licznego udziału w obchodach 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Bartosz Bluma promował w czasie konferencji akcję rozwinięcia w głównej alejce Parku 1000-lecia flagi narodowej o długości 100 metrów, którą chojnickie PiS po raz pierwszy rozwinęło na Starym Rynku 2 maja 2018 (początek o 9.15 11.11.2018; Chojnice TV będzie transmitować to wydarzenie); Mariusz Brunka z PChS zapraszał do udziału w II Biegu dla Niepodległej (także park 1000-lecia, start o g.10.00 11.11.2018, również będziemy transmitować ten bieg). Burmistrz Arseniusz Finster przypomniał program oficjalnych obchodów, które są organizowane przez Powiat Chojnicki.

Poniżej niektóre wydarzenia organizowane w dniu 11.11.2018.

Powiatowe Obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości (kwiaty pod pomnikami, Msza św; imprezy Stowarzyszenia Dworek Polski). Chojnice TV będzie transmitować Mszę św. z Bazyliki Mniejszej.

II Bieg dla Niepodległej

Koncert Marcina Wyrostka z zespołem Corazon 

Biesiada Sileńska w WDK Silno. Chojnice TV będzie transmitować to wydarzenie. 

Spotkanie z okazji odzyskania niepodległości w Tawernie Buchta w Charzykowach.

Swięto Ciechocina - Odpust św. Marcina.

Ponadto z tej samej okazji organizowane są w piątek 9.11 Wieczorki Patriotyczne w Lichnowach oraz w SP-7 w Chojnicach (z udziałem zespołu Kaszebe, od 18.30).

Więcej informacji o imprezach w artykule "Co jest grane?".


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.