×
Dzisiaj jest Piątek, 05 Czerwca 2020 roku.

IV Konkurs Kawiarenki Piosenki Polskiej był z mażoretkami ze Świecia


Dodane: 2018-11-13

Po raz czwarty powiatowe obchody Narodowego Dnia Niepodległości (11.11) wzbogacili członkowie Stowarzyszenia Dworek Polski. Ich kulminacyjnym akcentem był finał konkursu  Kawiarenki Piosenki Polskiej.

Raczej ostatni raz był na "emigracji" z ChCK. Tym razem odbył się w auli SP nr 1 w Chojnicach. Oprócz laureatów Konkursu widzowie mogli oglądać występy Orkiestry Dętej ze Świecia nad Wisłą wraz z mażoretkami, młodzieży z VIII klasy SP w Lichnowach z układem tanecznym i flagami do utworu Obywatela GC "Nie pytaj o Polskę", uczniów SP nr 1 oraz członków Stowarzyszenia Dworek Polski. Nie zabrakło także lekcji historii związanej ze stuleciem odzyskania niepodległości. Artykuł zawiera pełny zapis wydarzenia.

Współorganizatorami (oraz sponsorami) Konkursu był Powiat Chojnicki oraz Miasto Chojnice.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.