×
Dzisiaj jest Piątek, 05 Czerwca 2020 roku.

Zaśpiewali piosenki i pieśni patriotyczne w auli SP-1


Dodane: 2018-11-14

Po raz XIX w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach odbył się Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Organizowany zawsze jest w pobliżu daty Dnia Niepodległości. W 2018 wypadł 14.11 i z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

Przegląd rozpoczął się od okolicznościowego występu uczniów SP-1. Następnie uroczystego otwarcia Przeglądu dokonały aktualna dyrektor szkoły Ewa Modrzejewska oraz była dyrektor Ludomiła Paczkowska. "Dusza" tej imprezy, czyli Michał Leszczyński, przedstawił program, sponsorów, podziękował lokalnym mediom za promocję Przeglądu. Jak zwykle konferansjerkami były harcerki z chojnickiego hufca. Relacja zawiera zapisy wszystkich występów uczniów klas I - III SP i część w kategorii IV - VI SP (do Fryderyka Walewskiego z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Siemienicach z utworem "My, Pierwsza Brygada"; jest na miniaturce video).

Lista laureatów na stronie SP-1 Chojnice.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.