×
Dzisiaj jest Środa, 19 Lutego 2020 roku.

Wywiad ze Starostą Chojnickim Markiem Szczepańskim - 3.12.2018


Dodane: 2018-12-04

Wywiad ze Starostą Chojnickim Markiem Szczepańskim, który został zrealizowany 3.12.2018 roku.

Przeprowadził go Jerzy Erdman z Chojnice TV. Pytania były o pierwszą decyzję po powołaniu na stanowisko Starosty (o wydłużeniu godzin pracy Starostwa w dwa dni w tygodniu, skróceniu w jeden); czy będzie reorganizacja urzędu (jest zlecony audyt w tej sprawie); czy będzie realizowany pomysł w sprawie wsparcia dojazdu do pracy urzędników rowerami (tak, będzie ryczałt 100 zł/mc., będą zakupione elektryczne rowery); o przebieg ostatnich tegorocznych inwestycji (modernizacja dróg Chojniczki - Charzykowy - szosa nr 212 zgłoszona do odbioru, wykonawca ul. Żwirki i Wigury wnioskuje o przedłużenie terminu - minął 30.11 - Zarząd Powiatu nie zgodził się); jakie są najważniejsze inwestycje w prowizorium budżetowym na 2019 rok (będzie kontynuowana modernizacja drogi z Lubni w stronę Wiela do granicy powiatu); o przyszłorocznych wydatkach na powiatową oświatę.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.