×
Dzisiaj jest Piątek, 05 Czerwca 2020 roku.

Radny Kuffel chce wycięcia 2 brzóz na Alei Brzozowej


Dodane: 2018-12-05

W trakcie obrad dzisiejszego (5.12) posiedzenia Komisji Gospodarki Komunalnej omówiono (od 5.45) realizację programu doświetlania przejść dla pieszych. 

Radny Bogdan Kuffel w czasie dyskusji (od 12.55) najpierw pochwalił ustawienie nowych lamp na przejściu przy skrzyżowaniu ulicy Sobierajczyka z Aleją Brzozową, by następnie zwrócić się o wycięcie jednego lub dwóch drzew, które rosną w tym miejscu. Powodem jest poprawa widoczności na tym skrzyżowaniu.

Wcześniej (od 0.00) przewodniczący Komisji Stanisław Kowalik omówił tzw. sprawy bieżące: odbiór prac na przebudowie ChCK, o pracy Komisji Oceny Projektów Inwestycyjnych oraz o efektach spotkania projektanta zadaszenia nad targowiskiem przy ul. Młodzieżowej z "targowiczanami".

Na miniaturce video zdjęcie z 12.10.2018 przejścia dla pieszych przez ul. Kościerską przy ZSP nr 1 po zamontowaniu dodatkowej lampy.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.