×
Dzisiaj jest Środa, 13 Listopada 2019 roku.

Przed Obr. Chojnic 9 zamiast drzew dwa budynki


Dodane: 2018-12-06

Na pasie zieleni i na przyległym parkingu pomiędzy budynkiem mieszkalnym przy ul. Obrońców Chojnic 9, a parkingiem marketu Kaufland, staną dwa budynki mieszkalno - usługowe.

Temat ten poruszył na wczorajszym (5.12) posiedzeniu Komisji Gospodarki Komunalnej radny Bartosz Bluma, do którego zwrócił się z interwencją jeden z mieszkańców spółdzielczego domu. Jest zmartwiony perspektywą zmiany widoku z drzew i trawy na dwie kamienice. Jak wyjaśnili na posiedzeniu Stanisław Kowalik i Antoni Szlanga, dwie działki, przedzielone przejściem do Kauflandu (zostanie zachowane), zostały sprzedane nowemu właścicielowi w październiku. Zlikwidowane miejsca parkingowe mają być odtworzone na terenie zielonym zlokalizowanym za budynkiem mieszczącym serwis komputerowy. Obok tegoż budynku powstanie przejazd na nowy parking. W relacji są migawki z omawianego terenu.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.