×
Dzisiaj jest Czwartek, 23 Maja 2019 roku.

Tylko Jaruszewski z Budżetowej jest za In Vitro


Dodane: 2018-12-06

Prawie wszyscy członkowie Komisji Budżetu i Rynku Pracy podczas dzisiejszego (6.12) posiedzenia poparli wniosek Janiny Kłosowskiej z PiS o wykreślenie z prowizorium budżetowego na 2019 rok kwoty 225 tys. zł przeznaczonej na finansowanie procedury In Vitro dla mieszkańców Chojnic.

Radna stwierdziła, że dla ludzi wierzących metoda In Vitro jest nie do przyjęcia. Poparli jej wniosek Iwona Skocka, Agnieszka Lewińska i Andrzej Gąsiorowski z komitetu Arseniusza Finstera (inicjatora wprowadzenia tego wsparcia), Jan Koperski z Platformy Obywatelskiej oraz Bartosz Bluma (Prawo i Sprawiedliwość). Jedynie szef Komisji Kazimierz Jaruszewski podniósł rękę za utrzymaniem finansowania metody In Vitro. Obecny na posiedzeniu dyrektor Wydziału Edukacji Grzegorz Czarnowski jedynie przekazał informację o aktualnym zaawansowaniu realizacji miejskiego programu wsparcia prokreacji.

Na miniaturce video moment głosowania za przyjęciem wniosku radnej Janiny Kłosowskiej.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.