×
Dzisiaj jest Piątek, 05 Czerwca 2020 roku.

Dariusz Buczek z piosenkami SDM, Turnaua, Skaldów i własnymi


Dodane: 2018-12-10

Koncert Dariusza Buczka w podziemiach kościoła gimnazjalnego był uwieńczeniem cyklu imprez pt. Jesienne Impresje zorganizowanego przez Galerię - Muzeum Janusza Trzebiatowskiego.

Chojniczaninowi na "emigracji" w Trójmieście akompaniował Arkadiusz Pepliński. W wypełnionej sali Collegium ARS usłyszeliśmy utwory m.in. utwory Starego Dobrego Małżeństwa, Piotra Roguckiego, Dżemu i Grzegorza Turnaua; oraz z nowej płyty Dariusza Buczka zatytułowanej "Biegnę wolno". Konferansjerka koncertu była w wykonaniu samego artysty. Szczególnie ciepło wspominał  śpiewanie przeboju Skaldów „Wyznania wiejskiego listonosza” wraz z własnie tym zespołem podczas koncertu w Krakowie na cześć Leszka Aleksandra Moczulskiego.

Nagranie z 7.12.2018.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.