×
Dzisiaj jest Piątek, 05 Czerwca 2020 roku.

W SP-7 to św. Mikołaj dostał prezenty od dzieci!


Dodane: 2018-12-18

Wczoraj (17.12) uczniowie klas 1-4 Szkoły Podstawowej nr 7 w Chojnicach po raz drugi "wręczyli" muzyczne i poetyckie prezenty Świętemu Mikołajowi.

Wystąpiły na niej dzieci z klas I-IV. Śpiewały one piosenki i kolędy oraz grały na instrumentach, a także recytowały wiersz o Mikołaju. Wystąpiło na niej w sumie 16 dzieci oraz świetlicowy zespół wokalny "Świetliki" pod kierunkiem Ewy Brzezińskiej - Cielepa, jednej z organizatorek imprezy. Drugą była Małgorzata Drążkowska. Oprawę plastyczną wspólnie przygotowały organizatorki oraz Sylwia Studzińska.

Występy minęły w bardzo miłej atmosferze. Nie zabrakło tez wspólnego śpiewania kolęd. Po ich zakończeniu wszystkie dzieci otrzymały w nagrodę albumy książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Słodki poczęstunek ufundowały wychowawczynie świetlicy.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.