×
Dzisiaj jest Czwartek, 22 Sierpnia 2019 roku.

Hala wielofunkcyjna przy ul. Świętopełka gotowa


Dodane: 2019-02-05

Dzisiejsza (5.02) konferencja prasowa Starosty Chojnickiego Marka Szczepańskiego odbyła się w jednej z sal wielofunkcyjnej hali przy ul. Świętopełka 5A w Chojnicach.

Na konferencji prasowej byli obecni dziennikarze z Czasu Chojnic, Radia Weekend oraz z Chojnice TV.

Jej uroczyste oddanie do użytku jest zaplanowane na 12.04, więc absolwenci pobliskiego II LO będą mogli pisać w niej egzaminy maturalne.

W tej chwili pozostało w niej do realizacji zakup wyposażenia do poszczególnych laboratoriów oraz siłowni. W jednym z nich - edukacji zdrowotnej i ratownictwa - władze Powiatu zamierzają przeszkolić wszystkich uczniów szkół średnich udzielania pierwszej pomocy medycznej. W sali gimnastycznej o wymiarach 30 m x 16 m ulokowano ścianki wspinaczkowe o różnych stopniach trudności. Jej widownia liczy 160 miejsc. Budowa hali kosztowała ponad 11,6 mln zł. Powiat uzyskał na to zadanie dofinansowanie unijne w kwocie 4,5 mln zł (85% kosztów kwalifikowanych).


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.