×
Dzisiaj jest Czwartek, 23 Maja 2019 roku.

Powiat będzie promowany przez bieg tyłem i Kaszubską Marszrutę


Dodane: 2019-02-16

Na prośbę Wicestarosty Chojnickiego Mariusza Palucha pracownicy Centrum Edukacyjno - Wdrożeniowego mają pracować nad stworzeniem produktu regionalnego, z którym w Polsce będzie kojarzyć się powiat chojnicki.

Także i samorządowiec poddał pod rozwagę swój pomysł, by zorganizować w naszym regionie Mistrzostwa Świata w Bieganiu Tyłem. Podczas wtorkowej (12.02) konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym głos w tej sprawie zabrał także Starosta Chojnicki Marek Szczepański. Uważa on, że dobrym przykładem promującym nasz powiat w Polsce jest Kaszubska Marszruta, która została zgłoszona przez władze powiatu do programu Polskie Marki Turystyczne. Prowadzi go Ministerstwo Sportu i Turystyki. Włodarze powiatu czekają na kolejne pomysły od mieszkańców.

Miniaturka video, to zdjęcie autorstwa Daniela Dmitriewa z Dziennika Zachodniego. Powstało w sierpniu 2015 podczas IV edycji Nieoficjalnych Mistrzostw Polski w Biegu Tyłem Kokotek 2015 (powiat Lubliniec) na dystansie 1 mili.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.