×
Dzisiaj jest Czwartek, 23 Maja 2019 roku.

Prezes Żaneta Janowicz nie chce hali sportowo - widowiskowej


Dodane: 2019-02-19

Prezes Centrum Park Żaneta Janowicz chciałaby skupić się na zarządzaniu wyłącznie parkiem wodnym. Administrowanie halą sportowo - widowiskową chciałaby przekazać Urzędowi Miejskiemu.

Poinformował o tym dziennikarzy na konferencji prasowej z 18.02 burmistrz Chojnic Arseniusz Finster. Z wyliczeń komunalnej spółki ma wynikać, że bez straty, którą "robi" utrzymanie hali, Park Wodny byłby na plusie. Burmistrz aktualnie nie zamierza przychylić się do wniosku prezes Centrum Park. Rozważa natomiast przeprowadzenie kolejnych inwestycji, które mają uatrakcyjnić korzystanie z hali wybudowanej w ramach czynu społecznego w latach 70. ubiegłego wieku. W grę wchodzi wykonanie klimatyzacji oraz miejsc noclegowych.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.