×
Dzisiaj jest Czwartek, 23 Maja 2019 roku.

Starostwo kupuje defibrylator, ponawia konkurs na wkład własny


Dodane: 2019-02-27

Kolejna konferencja prasowa Starosty Chojnickiego Marka Szczepańskiego odbyła się wczoraj (26.02) w salce konferencyjnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach.

Oprócz informacji, które już wcześniej podawaliśmy (o zewnętrznym konkursie grantowym dla organizacji pozarządowych i szkoleniu w CE-W z e-PIT), były informacje o bieżących działaniach władz Powiatu Chojnickiego.

0.00 - Zostanie zakupiony przez Starostwo defibrylator, będzie "stacjonował" w gmachu przy ul. 31 Stycznia 56.

2.15 - Starosta Marek Szczepański spotkał się z Wójtem Zbigniewem Szczepańskim w sprawie upiększenia nowego ronda w Charzykowach; na jego środku stanie płaskorzeźba z tzw. Różą Wiatrów.

4.50 - Ponownie ogłoszono konkurs na tzw. wkład własny dla NGO w zewnętrznych konkursach grantowych; może w 2020 r. kwota 5000 zł zostanie zwiększona.

6.07 - W związku ze zmianą przepisów w Wydziale Komunikacji nie będzie pobierana opłata za przetłumaczenie dokumentów zakupu pojazdu za granicą.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.