×
Dzisiaj jest Piątek, 29 Maja 2020 roku.

Dworek Polski obchodził w ChCK 5 urodziny przy pączkach i kawie


Dodane: 2019-03-01

Stowarzyszenie Dworek Polski obchodziło wczoraj (28.02) pięciolecie swej działalności. Uroczystość odbyła się w sali kinowej Chojnickiego Centrum Kultury.

Rozpoczęła się od wręczenia dyplomów i nagród uczestnikom konkursu fotograficznego. Jego uczestnikami byli uczniowie Technikum nr 3 w Chojnicach, modelami członkowie Stowarzyszenia w historycznych strojach, a tłem chojnicka Starówka. Dyplomy i wyróżnienia wręczali wiceburmistrz Adam Kopczyński, dyrektor ChCK Radosław Krajewicz oraz prezes Stowarzyszenia Anna Piekarska. Następnie członkowie Stowarzyszenia "Dworek Polski" zaprezentowali się w programie: patriotycznym, Bożonarodzeniowym, 20-lecia międzywojennego. Przedstawiono także historię działań Stowarzyszenia, posiłkując się fotografiami i nagraniami video, w tym autorstwa Chojnice TV.

W II części relacji znajdują się fragmenty spektaklu "Pan Tadeusz".


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.